خرید فرش ماشینی کاشان

کارخانه تابان فرش

شرکت تابان فرش کاشان به عنوان یکی ازاولین و بزرگترین تولید کننده ها و توزیع کننده های فرش ماشینی و تابلو فرش کاشان موفق به تولید ممتازترین محصولات مرتبط با انواع فرش ماشینی و تابلو فرش شده است.
یکی از بزرگترین اهداف آنلاین تابان فرش خرید آگاهانه انواع فرش و تابلو فرش ماشینی در کنار جنس فقط درجه یک و عالی و با قیمت های باور نکردنی و واقعی فرش می باشد و تمامی محصولات ما همراه با گارانتی فرش وضمانتنامه فرش ۵ ساله الی ۱۰ ساله وبیمه نامه فرش بیمه ایران به مشتریان و هموطنان ارائه گردد.

مهمترین و اولین سوالی که برای هرخریدار فرش پیش می آید در ابتدا سطح کیفی فرش ماشینی است:
در شهر کاشان مهد فرش ایران و جهانبیش از ۱۲۰۰ واحد فعال فرش ماشینی و تابلو فرش وجود دارد که باعث تنوع بیشمار قالی ماشینی با کیفیت ها و قیمت های متفاوت می شود.
تمامی محصولات فرش روز کاشان اعم ازفرش های طرح ۷۰۰ شانه ، فرش ۷۰۰ شانه ، فرش ۱۰۰۰ شانه و فرش ۱۲۰۰ شانه و تابلو فرش ۱۰۰% اکریلیک هیت ست بدون پرزدهی و هر گونه حساسیتیمی باشد یعنی فرش ضد حساسیت وفرش بدون پرز یکی از موفقیت های ما می باشد.

کارخانه تابان فرش

نکته مهم و قابل توجهی که وجود دارد این است که وجود عبارت ۱۰۰% اکریلیک به تنهایی ملاک بر کیفیت بالای فرش ماشینی نبوده و مشخصات و خصیصه های دیگری مانند دستگاه بافت فرش و نوع نخ مصرفی فرش نیز وجود دارد مثلا هر چه قدر درصد پنبه در نخ بالاتر بوده و درصد جوت و پلی استرپایین تر باشد فرش ، مرغوب تر و از کیفیت بالاتری برخوردار است.
ضمنا فرش های ارائه شده توسط تابان فرش همگی بافته شده از نخ ۱۰۰% پنبه اکریلیک هستند و این فرش ها بافته شده توسط دستگاه های روز دنیا مانند HCPx2 و HCIx2 بلژیک و Schonherr آلمان و قابل آزمایش با اتوی داغ جهت تست کیفیت می باشند.

بعد از اینکه مشتری از لحاظ کیفیت بالای فرش مطمئن شد موضوع بعدیقیمت فرش و اطمینان کامل از واقعی بودن قیمت های فرش به میان می آید.تابان فرش در کنار ارائه عمده فرش ماشینی کاشان و همکاری و ارائه نمایندگی و عاملیت فروش با فروشندگان قالی و فرش کاشان در سراسر کشور عزیزمان ایران و دیگر کشورها سعی و تلاش نموده تا با حذف واسطه میان تولید کننده فرش و مصرف کننده فرش ، بستری مناسب را برای خرید مستقیم فرش از کارخانه فراهم نماید که مزایای زیادی را برای هموطنان عزیزمان به همراه خواهد داشت که از آن جمله می توان به موارد و گزینه های زیر اشاره کرد:

کارخانه تابان فرش

  • خرید فرش با قیمت واقعی که موقعیت جغرافیایی عرضه فرش ، هزینه های نمایشگاهی فروش فرش و دست واسطه های فروشنده فرش بر آن تاثیر نمی گذارد.
  • اطمینان خاطر کامل از اصل بودن فرشها و تابلوفرشهای خریداری شده که گاها و متاسفانه دیده شده افراد و شرکت ها و فروشگاه های آنلاین مخصوصا در فضای اینترنت با فروش فروش ها با برند جدید یا تغییر و دستکاری شناسنامه و اتیکت پشت فرش اقدام به عرضه فرش بی کیفیت در قالب درجه یک و فرش عالی و فرش با کیفیت می کنند.
  • پشتیبانی مستقیم شرکت تابان فرش از فرش های فروخته شده و ارائه خدمات پس از فروش حتی پس از تحویل فرش و تکمیل پروسه خرید فرش توسط مشتری
  • امکان بازدید و خرید مستقیم مشتریان از کارخانه فرش و دفتر مرکزی تابان فرش در کاشان

از این مطالب هم دیدن نمایید:

فلزیاب IKPV

اسپیکر بلوتوث JBL FLIP 4 : جذابیت ظاهری با ویژگی های باطنی

تور کیش و بلیط کیش

فوت یک مرد میان سال به دلیل ریزش سنگ های ساختمان

کسب و کاراینترنتی با درج آگهی رایگان

چگونه بلیط قطار را ارزان تر از همیشه بخریم؟

ماشین کنترلی و اسکوتر برقی در آسیاوند