دانلود بازی اسکی روی برف Snowboard Party 1.0.5 + دیتا

|دانلود بازی اسکی سواری روی برف برای اندروید|

|بازی اندروید بسیار زیبا با حرکات نمایشی اسکی به همراه دیتا|

آیا شما هم از دوستداران برف و یخ و بازی های زمستانی هستید آیا به ورزش هیجان انگیز اسکی علاقه دارید. این ورزش هیجان انگیز هنگامی که آن را در سراشیبی های کوه و مناطق صعب العبور و همراه با حرکات نمایشی انجام می دهید بسیار هیجان انگیز تر از قبل نبز می شودو جذابت ابن ورزش را برای شما صد چندان نیز خواهد کرد. اگر دوست دارید که لذت واقعی ورزش اسکی را روی دستگاه اندرویدی خود احساس کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان بازی زیبای Snowboard Party را از دست ندهید و با اجرای آن روی تلفن هماره خود لذت واقعی ورزش اسکی را احساس کنید.

بازی اندروید اسکی

پیش نیاز: اندروید 3.0 و بالاتر

همانطور که می دانید پر طرفدارترین ورزش زمستانی اسکی روی برف می اشد و حتما بازی که با دقت زیاد از روی آن ساخته شده باشد نیز می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. بازی زیبای Snowboard Party می تواند لذت واقعی اسکی روی برف را برای شما در تلفن همراهتان بوجود بیاورد به گونه ای که با انجام آن هیجان واقعی را احساس خواهید کرد. در این بازی شما باید به دامنه کوه ها بروید و در انجا از روی موانعی که بر سر راهتان قرار داده می شود پرش کنید و حرکات نمایشی خارق العاده انجام بدهید این بازی به گونه ای طراحی شده که شما می تواند در طول انجام آن بیش از 50 حرکت مختلف را یاد بگیرید و در مکان های مختلف آن ها را انجام بدهید و به تدریج مهارت خود را افزایش بدهید. این بازی دارای بیش از 15 مکان متفاوت با چالش های مختلف برای اسکی می باشد که می توانید از همه آن ها استفاده نمایید. گرافیک بازی Snowboard Party بسیار بالا می باشد به گونه ای که به سادگی شما را مجذوب خود ساخته و سرگرمی خوبی برای پر کردن اوقات فراغت شما خواهد شد و همچنین جلوه های صوتی بی نظیری در بازی بکار رفته که در بالا رفتن کیفیت بازی کمک بسیار زیادی خواهد کرد به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم که حتما بازی Snowboard Party را دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

دانلود / توضیحات بیشتر

دانلود اسکی روی یخ Snowbike RacingVersion 1.0

 دانلود بازی جدید اسکی در اندروید

بازی اسکی

 پيش نياز : آندرويد 1,6 و بالاتر
Snowbike RacingVersion  1.0 با آمدن فصل زمستان و بارش برف ورزش ها و مسابقات زيادي در سرتاسر دنيا انجام ميشود که يکي از آنها اسکيت سواري با ماشين هست که در کشور هاي خارجي بسيار رواج دارد. ما در اين پست بازي آن را براي سيستم عامل آندرويد آماده کرده ايم . در اين بازي با گرافيکي بالا شما با چندين ورزشکار ديگر به مسابقه ميپردازيد و با ماشين هاي خود از روي برف ها با ارتفاعات بلند ليز ميخوريد و امتياز کسب ميکنيد.به منظور تکميل بازي شما مجبود به نبرد، لگد زدن به مخالفان  و برنده شدن در اين نژادها که به باز کردن آهنگ و دوچرخه مي انجامد دست ميزنيد، اما توجه داشته باشيد که مخالفان مي تواند بسيار تند و زننده!بازي داراي 5 آهنگ زيبا 3D با گرافيک بالا و 12 دوچرخه برف با قدرت هاي مختلف با تنظيمات ترمز است.

دانلود / توضیحات بیشتر