دانلود بازی باز کردن انواع اسلحه ها Gun Disassembly 2 11.8.0

 دانلود بازی جدید اسلحه ها

بازی اسحه ای جدید اندروید

 

بازی جدید برای اندروید خودتون میخواید؟آیا به باز و بسته کردن اسلحه های مختلف علاقمند هستید؟ ایا دوست دارید که نحوه باز و بسته کردن اسلحه های مختلف را بیاموزید؟ پیشنهاد می کنیم در این مطلب ما را همراهی کنید !

پیش نیاز : آندروید 2.2 و بالاتر

به دنیای اسلحه ها قدم بگذارید ! به گونه ای که تا به حال چنین چیزی را تجربه نکرده اید ! در این بازی 72 نوع اسلحه مختلف در پیش روی شماست که می توانید هریک را باز و بسته کنید ، لازم به ذکر است که تک تک بخش ها و قسمت های اسلحه ها به طور دقیق قابل مشاهده هستند. در این بازی می توانید تمامی اسلحه ها را در نمای 3 بعدی ببینید و اطلاعات مهمی را در مورد نحوه عملکرد داخلی آنان بیاموزید. در یکی از حالات پیشرفته ی بازی ، می توانید در زمینه سرعت باز و بسته کردن اسلحه ها خود را محک زنید ، رقابت جالبی را با افراد مختلف در سراسر دنیا خواهید داشت ! بیش از 5300 بخش مختلف با افکت ها و صداهای مرتبط با قسمت های سلاح ها ، انجام بازی در 5 حالت مختلف ، امکان خرید کالکشن های جدیدتر از داخل بازی ، به روز رسانی با اسلحه های جدید و… از مهم ترین امکانات این بازی محسوب می شود. امیدواریم لذت ببرید.

دانلود / توضیحات بیشتر

دانلود بازی حمل سلاح INDESTRUCTIBLE 3.0.0

 دانلود رایگان بازی حمل سلاح 2013

دانلود رایگان بازی سلاح

 

پيش نياز : آندرويد 2,1 و بالاتر
INDESTRUCTIBLE 3.0.0 آيا از بازي هايي مانند بازي مزرعه داري خسته شده ايد؟این بازی را برای اندروید خود دانلود کنید و لذت ببرید. حمل کردن اسلحه ها  در جاده هاي خاکي و در بيايان ها که به تنهايي بايد به مبارزه با کساني که به دنبال اين سلاح ها ميباشند بپردازيد که شما را به نبرد براي تبديل شدن به بهترين راننده مبارز تبدیل می کند.
ويژگي هاي جديد بازي INDESTRUCTIBLE 3.0.0:
دارای موسیقی های متن بسیار زیبا! ضرب و شتم همه آنها را براي برنده شدن يک خودرو منحصر به فرد!
رفع اشکالات و بهبود هاي ديگر به عملکرد بازي

دانلود / توضیحات بیشتر