دانلود بازی استراتژیکی غارت دزدان دریایی Plunder Pirates 2.0.1 اندروید

دانلود بازی استراتژیکی غارت دزدان دریایی Plunder Pirates 2.0.1 اندروید

دانلود بازی اندروید Plunder Pirates

Plunder Pirates v2.0.1 + Data نام بازی از کمپانی نام اشنا و محبوب Rovio می باشد که در ابتدا برای سیستم عامل IOS عرضه شده بود و هم اکنون شاهد دانلود این بازی برای سیستم عامل اندروید هستیم. بازی اندروید غارت دزدان دریایی، یک بازی استراتژیکی انلاین برای اندروید است و همانطور که می دانید بازی های استراتژیک آنلاین این روزها به خوبی جای خود را در میان کاربران باز کرده اند و کمپانی Rovio نیز از همین مسئله استفاده کرده است تا بتواند شکست هایی که در این مدت داشته است را تا حدودی جبران کند و تاکنون نیز در مورد این امر موفق بوده است و توانسته است کاربران بسیار زیادی را جذب کند.

در بازی غارت دزدان دریایی Plunder Pirates 2.0.1 شما در نقش دزدان دریایی قرار خواهید گرفت که باید بتوانید با حمله به جزیره های دیگری که دزدان دریایی دیگر (همان بازیکنان آنلاین) در آن قرار دارند، منابع آنها را به غارت برده و منابع خودتان را افزایش دهید. توجه داشته باشید که با حمله شما این امکان نیز وجود دارد که خودِ شما شکست بخورید و امتیازاتتان را نیز از دست بدهید. اما اگر بتوانید در حمله هایی که به دزدان دریایی دیگر دارید آنها را شکست دهید نه تنها امتیازات شما افزایش خواهید یافت، بلکه می توانید غنائم آنها را نیز برای خودتان داشته باشید.پس بازی غارت دزدان دریایی Plunder Pirates 2.0.1 را برای اندروید دانلود کنید و لذت ببرید! اساس پیشروی در بازی Plunder Pirates بر پایه همین غنائم است و اگر بتوانید غنیمت های بیشتری را در طول بازی از آن خودتان بکنید می توانید با سرعت بیشتری بازی را پیش ببرید. شما از یک کشتی برای حمله کردن به جزیره های دیگر استفاده خواهید کرد که امکان ارتقاء دادن این کشتی را خواهید داشت تا بتوانید سرعت حمله های تان را از طرفی افزایش دهید. در بازی اندروید Plunder Pirates همانند بازی Clash OF Clans شما باید در جزیره خودتان بناهای مختلفی ایجاد کنید که با استفاده از همین بناها می توانید بازی را پیش ببرید. بناهایی که در این دانلود بازی برای اندروید ایجاد خواهید کرد شامل انبار، ساختمان های خدماتی، ساختمان های ساخت سرباز و … می باشند. در Plunder Pirates به جای سرباز، از دزدهای دریایی استفاده خواهید کرد که هرکدام از انها دارای ظاهرهای متفاوتی می باشند. دزدان دریایی که در این بازی به جنگ خواهید فرستاد دارای قدرتهای منحصر به فردی می باشند و آنهایی که دارای قدرت بیشتری هستند قیمت بالاتری نیز دارند. این دزدان دریایی امکان ارتقاء یافتن را نیز دارند و می توانید مهارت های آنان را ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری بازی را جلو ببرید.

بازی Plunder Pirates دارای گرافیک بسیار عالی و HD می باشد که به طور حتم باعث شگفت زده شدن شما خواهد شد. گیم پلی استراتژیک Plunder Pirates بسیار عالی طراحی شده است و در این بازی کاملا تفاوت را با دیگر بازی هایی که توسط Rovio طراحی شده است احساس خواهید کرد. اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک آنلاین هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی اندروید غارت دزدان دریایی را از دست ندهید و آن را در ادامه با لینک مستقیم دانلود کنید.

بازی استراتژیکی غارت دزدان دریایی Plunder Pirates 2.0.1

 

Plunder Pirates

 

Plunder Pirates

از این مطالب هم دیدن نمایید:

دانلود بازی اکشن تفنگی Counter Attack v2.0 دانلود بازی اکشن تفنگی Counter Attack v2.0

دانلود بازی کارتونی حمله باتلاقی Swamp Attack 1.9.0 + مود دانلود بازی کارتونی حمله باتلاقی Swamp Attack 1.9.0 + مود

دانلود بازی تک تیر انداز | Contract Killer Sniper 1.0.3 دانلود بازی تک تیر انداز | Contract Killer Sniper 1.0.3

دانلود بازی رانندگی در جاده های بد ! - Bad Roads 1.48 دانلود بازی رانندگی در جاده های بد ! – Bad Roads 1.48

دانلود بازی رزمی بروسلی نسخه کامل اندروید دانلود بازی رزمی بروسلی نسخه کامل اندروید

دانلود بازی پادشاه هیولا KINGDOM CONQUEST RPG v1.1.6 دانلود بازی پادشاه هیولا KINGDOM CONQUEST RPG v1.1.6

دانلود بازی استراتژیکی محبوب Anomaly Warzone Earth HD دانلود بازی استراتژیکی محبوب Anomaly Warzone Earth HD